انتقادات امنیت همکاری انفجار اوکراین

انتقادات: امنیت همکاری انفجار اوکراین بین الملل شرق اوکراین اوکراین سازمان امنیت و همکاری اروپا

گت بلاگز فضای مجازی نیمی از سازمان‌های بزرگ درگیر حملات سایبری

یک‌سوم این شرکت ماهی یکبار با این حملات مواجه می‌شوند و 13 درصد آنها روزی یک بار چنین مشکلاتی را تجربه می‌کنند.

نیمی از سازمان‌های بزرگ درگیر حملات سایبری

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطاتگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ به نظر می رسد به علت وجود آسیب پذیری های فراوان و نیز کمبود متخصصین امنیتی در کنار کم توجهی مدیران، موج حملات امنیتی به شکرت ها و شرکت ها رو به گسترش هست. در آخرین نسخه از «گزارش امنیت سایبری ۲۰۱۷» که به تازگی منتشر شد، اعلام شده است که طی ۱۲ ماه گذشته بیش از نیمی از شرکت های بریتانیایی مورد حملاتی از این دست قرار گرفته اند.
مطابق این گزارش، نفوذ بدافزارها و فعالیت های هکری بیش از دوسوم کسب و کارهای میانگین و بزرگ را در منطقه بریتانیا با مسئله مواجه کرده است.

عبارات مهم : سایبری

این گزارش که در وزارت ورزش، رسانه و فرهنگ بریتانیا (DCMS) تنظیم شده است هست، طرح های دولتی را جهت مقابله با ناامنی های سایبری بر اساس «برنامه ملی امنیت سایبری» توضیح داد.
کارشناسان بر اساس آخرین بررسی های خود تلاش کردند به شرکت ها کمک کنند تا درک واقعی تری از تهدیدهای سایبری داشته باشند و بتوانند خود را جهت مقابله با آنها آماده سازند.

وزارت ورزش، رسانه و فرهنگ بریتانیا با بررسی های تازه خود به این نتیجه رسید که بیش از یک سوم شرکت های این منطقه یا به طور دقیق تر ۳۷ درصد آنها طی یک سال گذشته دستکم یک بار با حمله سایبری مواجه شده است اند و اطلاعات آنها به دزدی رفته است.

بر اساس این بررسی مشخص شد یک سوم این شرکت ها دست کم ماهی یکبار با این حملات مواجه می شوند و ۱۳ درصد آنها روزی یک بار چنین مشکلاتی را تجربه می کنند. از نظر صاحبنظران، این خطری بزرگ پیشِ روی شرکت ها و شرکت ها به شمار می رود که مدیران باید توجه بیشتری به آن داشته باشند.

همچنین طی سال گذشته به طور میانگین ۹۹۸ شرکت بزرگ در بریتانیا با پرسشها سایبری مواجه شدند. از بین این شرکت ها ۴۶ درصد مجبور شدند جهت حل پرسشها پیش آمده بیش از ۱۵۷۰ پوند هزینه کنند.

علاوه بر این، مشخص شد خسارت وارد شده است به شرکت های میانگین در جریان حملات سایبری ۳۰۷۰ پوند و جهت شرکت های کوچک ۱۳۸۰ پوند بوده است.

منبع: ایتنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سایبری | حمله سایبری | سازمان های اطلاعاتی | هک و نفوذ |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog