انتقادات امنیت همکاری انفجار اوکراین

انتقادات: امنیت همکاری انفجار اوکراین بین الملل شرق اوکراین اوکراین سازمان امنیت و همکاری اروپا

گت بلاگز بین‌الملل هشدار راجع به زیاد کردن حملات سایبری علیه آمریکا

رئیس فرماندهی سایبری آمریکا راجع به سرعت فزاینده حملات سایبری علیه ارتش این کشور هشدار داد.

هشدار راجع به زیاد کردن حملات سایبری علیه آمریکا

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ پایگاه اینترنتی وزارت دفاع آمریکا در تحلیلی به قلم چریل پلرین، نوشت: دریاسالار مایکل اس. راجرز خطاب به هیاتی از مجلس نمایندگان آمریکا گفت که سرعت فزاینده منازعات بین المللی و رویدادهای سایبری جهت ارتش و مردم آمریکا پیامدهای خطیری در برخواهد داشت.
راجرز که ریاست آژانس امنیت ملی آمریکا را نیز به عهده دارد، در جلسه درخواست بودجه هر سال وزارت دفاع آمریکا جهت قرارگاه سایبری این کشور موسوم به «سایبرکام» حضور پیدا کرد و در برابر کمیته خاص «تهدیدات نوظهور و توانمندی های نیروهای مسلح» در مجلس نمایندگان ادای سوگند کرد و گزارش خود را ارائه کرد.

عبارات مهم : سایبری

وی در گزارش خود اذعان کرد که حملات ویران و مختل کننده سایبری اکنون قادر هستند که بر مالکیت، حقوق و زندگی روزانه شهروندان آمریکایی تاثیر بگذارند. راجرز گفت: «ما به خاص دلواپس آن هستیم که دشمن های ما سامانه هایی را بیابند و بکار گیرند که از سوی دولت، دستگاه های مجری قانون، ارتش، دستگاه های اطلاعاتی و یا زیرساخت های حیاتی دیگر در آمریکا و در خارج از آن استفاده می شوند. ما شاهد آن بوده ایم که حکومت ها به دنبال شکل دادن به سیاست ها و طرزنگرش های مردم دموکرات بوده اند و ما مجاب شده است ایم که چنین رفتاری تا مادامی ادامه خواهد داشت که رژیم های خودکامه باور دارند می توانند با به چالش کشیدن دشمنانشان در فضای سایبری زیاد نفع ببرند تا ضرر!»
راجرز در ادامه، درخواست کرد جهت سایبرکام 647 میلیون دلار در سال مالی 2018 درنظر گرفته شود که در مقایسه با سال 2017، رشدی 16 درصدی را نشان می دهد. این زیاد کردن بودجه جهت ارتقای سایبرکام است تا دیگر زیر شاخه «فرماندهی راهبردی آمریکا» نباشد بلکه چنانچه در «لایحه اختیارات دفاع ملی آمریکا» جهت سال 2017 نیز آمده هست، مستقل و به یک فرماندهی جداگانه و یکپارچه تبدیل شود. راجرز تاکید کرد که از این شرکت تازه جهت هماهنگ سازی عملیات در فضای سایبری علیه داعش استفاده خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سایبری | آمریکا | آمریکایی | فضای سایبری | مجلس نمایندگان | بین الملل | آمریکا | حملات سایبری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog