انتقادات امنیت همکاری انفجار اوکراین

انتقادات: امنیت همکاری انفجار اوکراین بین الملل شرق اوکراین اوکراین سازمان امنیت و همکاری اروپا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

براي برخي از افراد، عنوان شهرت نسبت به فراهم كردن زندگي خانوادگي ثابت و پرورش فرزندانشان اهميتي ندارد. در اينجا برخي از ستارگان مشهوري ذكر شده است اند كه خانواد

ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

عبارات مهم : زندگي

براي برخي از افراد، عنوان شهرت نسبت به فراهم كردن زندگي خانوادگي ثابت و پرورش فرزندانشان اهميتي ندارد. در اينجا برخي از ستارگان مشهوري ذكر شده است اند كه خانواده خود را در اولويت نسبت به شهرت خود قرار داده اند.

برترین ها: حتي در بين افراد معمولي، يافتن تعادل بين تعهدات كاري و تعهدات خانوادگي مشكل هست. در حاليكه افراد مشهور و خوش اقبال، مشكلات قابل بحثي دارند، تشكيل خانواده براي افراد مشهور زماني كه بر سر كاري هستند يا در تور جهاني هستند و مجبورند كه ماه ها و ماه ها از منزل دور باشند بايد سخت باشد. به همين دليل، براي برخي از افراد، عنوان شهرت نسبت به فراهم كردن زندگي خانوادگي ثابت و پرورش فرزندانشان اهميتي ندارد. در اينجا برخي از ستارگان مشهوري ذكر شده است اند كه خانواده خود را در اولويت نسبت به شهرت خود قرار داده اند.

گارث بروكس

ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

زماني كه گارث بروكس، خواننده و نوازنده معروف تصميم گرفت كه در سال 2000، براي استراحت از توجه همگاني و شهرت فاصله بگيرد، در اوج شهرت و محبوبيت خود قرار داشت. بعد از طلاق دردناك و فوت مادرش، اين خواننده کانتری تصميم گرفت تا دخترانش، يعني تيلور، آگوست و آلي را در کنار همسر جديدش تريشا بزرگ كند.

به نظر مي رسد كه طرفداران او در مورد تصميمش براي در اولويت قرار دادن خانواده اش و استقبال او با رويي گشاده بعد از چهارده سال دوري حمايت كردند. زماني كه از اولين تورش برمي گشت در حالي كه همزمان آلبوم نهمش به نام “مردي در برابر ماشين” را منتشر كرد، فروش بليط او ركورد شكسته بود. او بلافاصله به وسیله آكادمي موسيقي كشور به عنوان مرد سرگرم كننده سال معرفي شد.

براي برخي از افراد، عنوان شهرت نسبت به فراهم كردن زندگي خانوادگي ثابت و پرورش فرزندانشان اهميتي ندارد. در اينجا برخي از ستارگان مشهوري ذكر شده است اند كه خانواد

مردم به او مي گفتند: «چطور مي تواني از موسيقي فاصله بگيري؟» بروكس به آنها گفت: «پدر بودن چيزي است كه هيچ چيز نمي تواند تجربه آن را به او دهد. من صورت هاي شيرين و طبع طرفدارانم را مي شناختم. ولی نمي دانستم آنها كه هستند. «او تصميم گرفت تا نقش پدرانه خود را ايفا كند حتي ياداشت هايی را كه خودش دسته بندي كرده بود رها كرد. او توضيح داد: «تو شروع كرده اي كه عضوي از جامعه شوي. مردان ديگري كه در زمين فوتبال به عنوان پدر بودند هم به من به عنوان پدر نگاه مي كردند. و من خيلي خوشحال بودم.»

جسيكا بيل

زماني كه نوبت ذكر نام زوج هاي قدرتمند هاليوود مي رسد، جاستين تيمبرليك و جسيكا بيل (بازيگر هاليوود و مدل)، جزء اين ليست هستند. اين دو وقت طولاني صرف موسيقي و تلويزيون و فيلم مي كردند و اغلب براي رويدادهاي مهمی در فرش قرمز حاضر مي شدند. براي آنها، تسليم شدن به سبك زندگي لس آنجلسي راحت بود ولی اكنون كه يك پسر دارند به نظر مي رسد كه حضور كمرنگ تري دارند. و زندگي به اين سبك شاید راحت نباشد.

ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

بعد از نقل مكان به نيويورك كه بيل گفت آنجا منزل و زندگي ثابت و دائمی آنها هست، برنامه سرگرمي امشب از او دعوت به حضور در اين برنامه كرد ولی حضور در اين برنامه چالش هايي داشت و او مسوليت خود به عنوان مادر را به همه مسوليت هاي ديگرش ترجيح داد.

او گفت: «شما حق گزینش نداريد. بايد وارد ماشين شويد، در جلو را باز كنيد و بهتر است كه مادر باشيد زيرا براي هيچ كس مهم نيست كه در كل روز، چه كاري انجام داديد.» من كارم را در محل كار رها كردم. من كارم را به منزل نمي آورم. منظورم اين هست، بله، من خسته مي شوم و گاهي اوقات نياز به سرگرمی دارم تا حالم بهتر شود. ولی بايد اين احساسات را رها كنيد. شما فرزند دو ساله اي داريد كه فقط مي خواهد با شما بازي كند و اين مهمترين عنوان براي شما مي باشد.

براي برخي از افراد، عنوان شهرت نسبت به فراهم كردن زندگي خانوادگي ثابت و پرورش فرزندانشان اهميتي ندارد. در اينجا برخي از ستارگان مشهوري ذكر شده است اند كه خانواد

رابين رايت

عليرغم حضار و مخاطبين زيادي كه در باكس آفيس، براي مهارت هاي شگفت انگيز و عجيب او در “زن شگفت انگيز” و عملكرد او در سريال “خانه پوشالي”، توليد شركت نتفليكس، از خوشحالي فرياد مي زنند، رابين رايت، بازيگر و خواننده آمريكايي از وقت مادر شدن، سوابق كمي در پروفايل خود دارد. روشن شد كه اولين زني كه قلب ها را در يك فيلم كلاسيكي به نام “عروس شاهزاده” از آن خود كرد، شيوه آهسته تر و با آرامش بيشتري از زندگي براي خانواده اش مي خواست.

ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

رايت بعد از 20 سال ازدواج با ارزش پن در يك زندگي پر از آشفتگي، به مدت 12 سال به سان فرانسيسكو نقل مكان كرد در حاليكه او تصميم داشت تا روي بزرگ كردن دخترش، ديلان و پسرش هاپر، تمركز كند. با توجه به تصميمش براي ترك هاليوود، رايت به برنامه اینترتینمنت ویکلی گفت: «من نمي خواهم تا فرزندانم را در اين جامعه عجيب تملق آميز بزرگ كنم. اگر شما والدين مشهور داريد، اين عنوان براي فرزند ها يا هر فرزندي كه در هر سني است خوب نيست. به آنچه بر سر برد پيت و آنجلينا آمده نگاه كنيد.»

ديو چاپل

در سال 2005، نمايش كمدي ديو چاپل در اوج محبوبيت خود قرار داشت زماني كه او از اين مجموعه كار – و قرارداد 50 ميليون دلاري – خود را كنار كشيد! در طول اين سالها، افرادي كه در مورد علت رها كردن او نظريه پردازي مي كردند، شگفت زده شدند ولی سالها بعد، چاپل مجدداً ركورد زد.

اين كمدين در يك مصاحبه با ونيتي فير، گفت كه بعد از فاصله گرفتن از كار و رفتن به آفريقاي جنوبي، درحالي كه مطبوعات سخني از او به ميان نياوردند، «من به منزل رفتم و براي فرزندانم ساندويچ هاي مخلوط درست كردم … اين عنوان اصلا برايم اهميت نداشت. هيچ كس نمي تواند كسي را به كاري مجبور كند. اين فقط شما هستيد كه احساس نياز به انجام كاري كه دوست داريد مي كنيد و آن را انجام مي دهيد. پاسخ من بسيار پيچيده است زيرا من همه راه هايي كه سالهاي گذشته رفته بودم را رها كردم.»

چاپل، پدري كه سه بار ازدواج كرده، به نظرات مردم در مصاحبه اش خنديد و توضيح داد كه «من هيچگاه حضور در صحنه را متوقف نكرده ام. كاري كه انجام دادم اين بود كه كمي از استيج به عقب رفتم زيرا نورهاي صحنه بسيار داغ بودند و من سعي داشتم تا كار ديگري با زندگي ام انجام دهم و برنامه ديگري براي زندگي ام داشتم. اين نوع توجهي كه قبلا به خانواده ام داشتم، براي پرورش يك خانواده، سازنده نبود.»

جيمي لين اسپيرز

از سن جواني، جيمي لين اسپيرز، در درجه اول به عنوان خواهر كوچكتر بريتني اسپيرز، كاملا معروف بود و سپس به عنوان بازيگر در كانال ديزني، نمايش هاي ركوردداري مانند Zoey 101 داشت. با اين حال زماني كه در 16 سالگي، او بارداري خود را اعلام كرد و دختري به نام مادي در سال 2008 به دنيا آورد، همه تعجب كردند.

«من خودم را جاي يك فرد بالغ مي گذارم، بعد مورد نیاز است تا مانند يك فرد بالغ و بزرگسال واکنش‌ها كنم. سن من هيچگاه بهانه اي براي شانه خاني كردن مسوليت ها نبود – زيرا مي دانيد دخترم اين را از من نمي خواست. اسپريرز به پیپل گفت: «من حس تاسفی براي خودم ندارم، من هيچ تاثر و پشيماني براي خودم ندارم. من تصميم گرفتم و و وقت اين بود كه تصميم نهايي را بگيرم. من اين دختر كوچك را وارد دنيا كردم و اين وظيفه من است كه مطمئن شوم كه او بهترين زندگي كه ممكن است را دارد – نه هيچ كس ديگر – شما بايد مسئول كارها و واکنش‌ها تان باشيد و اين چيزي است كه من تلاش مي كنم تا به بهترين نحو احسنت هر روز انجام دهم.»

براي فرزندش مادي، كه در اين خانواده معروف و مشهور به دنيا آمده و بزرگ مي شود، اسپيرز توضيح مي دهد كه «او زماني كه متولد شد خاله اش را در حال اجرا تماشا كرد و مي دانست كه مادرش گاهي اوقات در تلويزيون كار مي كند. بعد فكر مي كنم كه اين قضيه براي او عادي باشد. اين يك عنوان عجيب و ناملموس نيست – اين كاري است كه خانواده من براي شغلشان انجام مي دهند، و همان چيزي است كه مادرم براي ما فراهم ساخت. فكر مي كنم او اينگونه با اين قضيه كنار مي آِيد.»

فیبب كيتز

احتمالا با فیبب كيتز آشنايي داريد. فرد زيبا و سياه موئي كه به نظر مي رسيد تازه كارش را شروع كرده كه ناگهان ناپديد شد. روشن شد كه دليل بسيار خوبي براي ترك هاليوود او وجود دارد. در طول هنرپيشگي براي فيلم “سرماي بزرگ”، او كوين كلين را ملاقات كرد.

مسير آنها مجدد از تئاتر نيويورك پابليك عبور كرد و در سال 1989، زماني كه او فقط 25 ساله بود و شوهرش 41 ساله بود، آنها رسما ازدواج كردند. چند سال بعد صاحب دو فرزند به نام اوون و گريت شدند و تصميم گرفتند تا با هم خانواده را در اولويت خود قرار دهند. كلين توضيح داد: «ما توافق كرديم تا با هم هماهنگ شويم بعد تصميم گرفتيم كه ديگر همزمان با هم كار نكنيم.

هر وقت كه وقت كار من بود، فیبی در منزل با فرزند ها مي ماند.» اين روزها، كيتز را مي توان در مغازه اش در خيابان ماديسون، بلو تري يافت كه يك بوتيك شيك است كه چيزهاي گلچيني از چيزهاي متفاوت براي كلكسيون داران ارائه مي دهد.

مگ تيلي

مگ تيلي، هنر پيشه معروف با نقش هاي پر رنگش در فيلم هايي مانند “سرماي بزرگ”، “آگنس”، به راحتي در بين مخاطبانش جاي گرفت. غياب و عدم حضور او حس شدني بود. در نتيجه، زماني كه تصميم گرفت تا شغلش را رها كند تا به بزرگ كردن سه فرزندش به نام اميلي، ديويد و ويل تمركز بيشتري كند، دوري او خيلي حس مي شد.

وی به پیپل گفت كه مي خواهد تا به خوبي در خدمت فرزندانش براي چند سال باشد ولی بعد از بازگشت بعد از ماه ها براي توليد، متوجه شد كه “بهترين دوستش، بهترين دوست فرد ديگري بود يعني دخترش شكست عشقي خورده است و حال او بسيار خراب است.”

تيلي حس كرد كه نمي تواند ماه ها به طور پيوسته براي كار برود و تصميم گرفت تا فرزندانش را به زادگاه ارزش در كانادا ببرد تا مطمئن شود كه فرزندانش، بيسكوييت داغ بعد از برگشت از مدرسه مي خورند و صبحانه داغ هر روز صبح مي خورند و پذيرفت كه او مي خواهد يكي از افرادي باشد كه مي خواهد كارش را ترك كند تا مادر باشد. حالا همه فرزندان او بزرگ شده است اند او شروع به بازگشت به اين صنعت كرده و حتي نقشي در برابر برد پيت در فيلم “ماشين جنگي” ساخت شبکه نتفليكس، بازي كرده است.

كريس اودانل

بعد از ظاهر شدن در فيلم هاي “محفل دوستان”، “بچلور”، و “بتمن و رابين”، وضعيت كريس اودانل به لحاظ تپش قلب خيلي بد بود. با اين حال عليرغم اينكه سن او در آن وقت 25 ساله بود، تصميم گرفت تا از شهرت كناره گيري كند و در منزل پدري اش زندگي كند.

اكنون پدر پنج فرزند به نام – لي لي، كريستوفر، چارلز، فينلي و ماو است – و اودانل به ريباك گفت كه مي خواهد كه بيشتر مرد خانواده باشد تا اينكه به عنوان ستاره سينما بماند، «فيلم هاي بزرگي به من پيشنهاد شد كه شغل من را به سطح متفاوتي مي برد، و من تصميم گرفتم تا روي ترمز بزنم و در اين مسير متوقف شوم. مي دانم اگر در اين مسير به راهم ادامه مي دادم، احتمالا هيچگاه ازدواج نمي كردم.»

زماني كه فرزندانش كمي بزرگتر شدند، اودانل، نقش فعلي اش در مجموعه تلويزيوني آمريكائي “ان سي آي اس: لس آنجلس” را پذيرفت: نقش ثابتش در يك مكان به او اجازه داد تا كودكانش را به محل ضبط اين مجموعه فيلم بياورد و حتي كوچكترين فرزندش، بخش كوچكي از نمايش را در قسمت 150 ام بازي كرده است.

جنيفر گارنر

قبل از اينكه بن افلك و جنيفر گارنر تصميم به طلاق بگيرند، آنها زوج هاليوودي ديگري بودند كه سعي كردند تا در شهر تينزل، خودشان فرزندان ارزش را بزرگ كنند. از آنجايي كه هر دو شغل هاي فعال و زيادي داشتند زمانيكه شروع به تشكيل خانواده كردند، گارنر نشان داد كه آنها برنامه اي براي كنار كشيدن از شغل براي حمايت از روياهاي يكديگر دارند.

«شما از شنيدن اين كه چگونه به اين نتيجه رسيديم تعجب خواهيد كرد، او براي اولين بار ظرف شست، من فكر مي كنم هيچ وقت بيش از چهار روز، از منزل دور نبوده ام. فكر كنم زماني كه براي اولين بار پنج روز از فرزندانم دور شدم … من در شروع فيلم نشستم و به اطرافيان گفتم كه براي كار من برنامه ريزي كنند، بيايند و به برنامه من نگاه كنند.پس مشخص كردند كه كجا قرار است تا فرزندانم را ببرم و چه موقع مي توانم به منزل بروم.»

عليرغم ماجراي تلخ جدایی اش، گارنر به مسئله در اولويت قرار دادن فرزندانش ادامه داد و تصميم داشت تا با افلك به عنوان پدر فرزندانش، به نام هاي وايولت، سرافينا و ساموئل، تا حد امكان يك زندگي مانند فرزند هاي معمولي ديگر بسازد. گارنر در تودی شو توضيح داد: «قطعا ما يك خانواده مدرن هستيم. شما انتخابي نداريد. او به E! News گفت: جن يك مادر بسيار فداكار و شجاع هست. او مادر شگفت انگيزي است و من واقعا خوش شانس ام كه او را به عنوان همسر و مادر فرزندانم دارم. ما بهترين تلاش خود را مي كنيم آنها را در اولويت قرار مي دهيم و اين كاري است كه ما انجام مي دهيم.»

ريك مورانيس

ريك مورانيس، هنرپيشه كانادايي، فرد راحت و قابل ستايش، در 80 فيلم كمدي مانند كمدي “توپ هاي فضائي”، “عزيزم فرزند ها را كوچك كردم”، “شكارچيان شبح”، به عنوان بازيگر اصلي نقش ايفا كرد. بعد بعد از اين كه ديگر فيلم بازي نكرد، اين عنوان بسيار ناراحت كننده بود. روشن شد كه همسرش، آن، در درگيري با بيماري سرطان، جان خود را از دست داده و او خودش به تنهايي مسئول بزرگ كردن فرزندانش است.

در سال 2015، مورانيس به هالیوود ریپورتر گفت: «من واقعا با افراد جالب و مردم شگفت انگيزي كار مي كردم. من كار را ترك كردم و تصميم گرفتم كه در منزل با چندینه فرزندم بمانم، كه اين نوع زندگي بسيار متفاوت هست. ولی اين عنوان برايم اهميت داشت. من به هر حال هيچ افسوس و پشيماني ندارم. زندگي من شگفت انگيز است.»

اكنون كه فرزندانش بزرگ شده است اند، مورانيس به تنهايي در آپارتماني در منهتن و محله معروف آپر وست سايد زندگي مي كند در حالي كه در حال انجام هيچ كاري در حال حاضر نيست و در صورت پيشنهاد كار، او قبول خواهد كرد. «من استراحتي كردم كه اين استراحت به استراحت طولاني تري تبديل شد،» او گفت: «اما من به هر چيزي كه برايم جالب باشد علاقه مندم. من هنوز به طور معمولي در مورد يك فيلم يا نقش تلويزيوني پرس و جو مي كنم،» او ادامه داد «و به محض اينكه نقش مورد علاقه من به من پيشنهاد شود آن را قبول خواهم كرد و انجام مي دهم.»

پاپي مونت گومري

بينندگان تلويزيون احتمالا با پاپي مونت گومري، هنرپيشه استراليائي خيلي آشنا باشند كه او در چند نمايش مانند سریال هفت ساله اي به نام “بدون رد” ظاهر شد. بعد از اتمام بازي اش در اين فيلم، اين بازيگر استراليائي كه اكنون به منزل اش در لس آنجلس برگشته تصميم گرفت تا به نقش مادري اش براي پرس جكسون متمركز شود. مونت گومري گفت: «من فقط پسرم را داشتم. من مدت طولاني در اولين سال زندگي او از او دور بودم. واقعا نياز دارم تا زماني را صرف پسرم كنم و مانند مادري براي مدت زماني برايش باشم…. من در مورد كامل بودن هر چيزي براي جكسون بسيار نگرانم او در مورد زماني كه پسرش متولد شد گفت. من سعي كردم تا مطمئن شوم كه همه چيز براي او درست و عالي هست. من كتاب هاي زيادي در اين مورد مطالعه كردم تا زندگي كاملي برايش بسازم.»

چيزي كه او در طول مدت وقت ماندن در منزل به عنوان مادر آموخت اين است كه اين كار قطعا راحت نيست. اين ستاره گفت كه اين دو سال «از هر چيزي كه تاكنون در كارش انجام داده است برايش چالش انگيزتر بوده هست. اين كار سختي هست. من مي توانم 20 ساعت در روز روي يك فيلم يا مجموعه كار كنم و اين كار برايم راحت تر از مادر كامل بودن بدون داشتن تفريح و استراحت هست. در هنگام كار، همه چيز به خودت مربوط مي شود و زماني كه با فرزند خود هستيد، همه چيز به او ارتباط پيدا مي كند. ولی من عاشق اين دغدغه هستم.»

كندیس كامرون بیور

اگر شما فيلم “خانه كامل” را در سال هاي 89 و 90 تماشا كرده ايد كندیس كامرون بیور را مي شناسيد. بيش از دو دهه قبل، زندگي او كاملا تغيير كرد زماني كه او با بازيكن هاكي بازنشسته اي به نام والري باور ازدواج كرد.

اين زوج، سه فرزند مشترك به نام ناتاشا، لو و ماكسيم دارند. بعد از پايان فيلم، ما چيز زيادي در واقع در مورد اين بازيگر نشنيديم تا زماني كه مجددا براي سريال “خانه های کامل تر” محصول شبکه نتفليكس، دوباره ظاهر شد و طرفداران او ديوانه او بودند، قبل از آن، كامرون بیور، به عنوان مجری مشترك برنامه تلويزيوني The View فعال بود. در نهايت، او مجدداً مادر شد و تصميم گرفت تا به محيط شاد منزل اش برگردد.

در اعلاميه تلويزيوني در وقت نمايش گفتگو، كامران بیور توضيح داد كه «جابجا شدن از ساحل غربي به شرقي هر هفته براي من و خانواده ام بسيار مشكل است و مي خواهم مطمئن شوم كه مي توانم وقت زيادي را با فرزندانم بگذرانم و در همه پروژه هايي سرمايه گذاري كنم كه تا كامل ترين حد انجام مي دهم.»

دمي مور

زمانيكه بروس ویلیس و دمي مور ازدواج كردند، احتمالا آنها بزرگترين زوج قدرتمند در دنیا بودند. آنها شغل ها و نقش هاي سينمايي بزرگ در آن وقت داشتند ولی اين عنوان باعث نشد كه تصميم به تشكيل خانواده نگيرند.

اولين بارداري مور به وسیله پرتره ای از او در مجله ونیتی فیر به مردم اعلام شد. وی که مادر سه فرزند هست، در نهایت بزرگ كردن سه دختر به نام های رومر، اسكات و تالولا را دور از تپه هاي بورلي گزینش كرد.

براي داشتن آرامش بيشتر، اين خانواده به هیلی، آیداهو نقل مكان كردند. مور به مجله این استایل توضيح داد كه «يكي از اهداف من، ايجاد رابطه باعشق است بعد كودكان من همانند بزرگسالان، مي خواهند تا در زندگي ارزش با من شريك شوند. نظر من اين است – اگر اكنون اين كار صورت نگيرد بعدا هم نخواهد شد.» مور براي خانواده اش سرمايه گذاري كرد و وقت خود را به آنها تخصیص داده شده است داد.

رومر توضيح داد كه او و خواهرش «بسيار خوشبخت بودند كه والدين معروف و مشهوري نداشتند» و مادرش هميشه به او مي گفت كه «فقط سعي كن كه خودت باشي.» به عنوان يك فرد بزرگسال، رومر نيز قادر به اذعان فداكاري هاي مور بود و گفت: «به خاطر اينكه زماني كه مادرم من را به دنيا آورده 25 ساله بوده و اكنون كه من فرزند دارم و 28 ساله هستم، و مي توانم خودم را در سه سال قبل تصور كنم كه شروع به داشتن فرزند و ازدواج گرفتم و شغل ام را دارم، اين عنوان خيلي جالب است من خيلي مغرورم و به او حسودي مي كنم.»

جوليا رابرتز

بعد از اينكه جوليا رابرتز، ركورد زيباترین زن دنیا را شكست، يكي از معروف ترين بازيگران در هاليوود شد. با نامزد كردن با كيفر ساترلند و گرفتن طلاق از خواننده کانتری به نام لایل لاوت، ازدواج او با فيلمبرداري به نام دني مودر عجيب بود. حتي تعجب آورتر از آن، زماني بود كه او كلا از چشم مردم ناپديد شد بعد از اينكه صاحب پسري شد و مادر پسري به نام هنري و دوقلوهاي هیزل و فينائوس شد. همانطور كه رابرت به ماريو لوپز گفت: «من يك مادر فوتباليست براي مدتي بودم ولی منظورم بازيكن فوتبال، بسكتبال، يوگای هوازي است و با آنها اين ورزش ها را بازي مي كردم.»

او آنچنان مسوليت هاي شغلي اش را به خوبي از زندگي خانوادگي اش جدا كرد كه فرزندانش متوجه اين حقيقت نشدند كه او معروف هست. رابرتز يك داستان بسيار بازگو شده است را به ونتي فير گوشزد مي كرد و گفت: «من در يك خيابان شلوغ بودم و يك نفر به من توجه كرد و سپس فرد ديگري متوجه من شد. زماني كه به گذشته مي رويم مي بينيم كه مردم مي گويند: “اوه، اين جوليا رابرتز است.” زندگي به همين منوال ادامه يافت و سپس فين گفت، بله، مادر من جوليا رابرتز است و اين چيزي است كه به تو چشم انداز خوبي مي دهد. اسم مي تواند رابينسون، يا جانسون باشد، به عنوان يك فرد، اسم كاري براي من انجام نمي دهد.»

رابرتز از اعتبار عدم حضورش در رسانه های اجتماعي كمك گرفت تا بدون آنکه کسی متوجه شود فرزندانش را به ديزني لند ببرد. او به یو اس ای تودی گفت: «فرهنگ عجيبی بین شخصيت هاي مشهور و عصر اينترنتي وجود دارد – من براي ادامه دادن اين كار آشفته و شلوغ بسيار پيرم. من در اين مورد خوشحالم. قطعا گذراندن وقتم با خانواده ام، به من كه سن خاصي دارم كمك زيادي كرد.»

خانواده در اولويت اول

يافتن تعادل بين زندگي حرفه اي و زندگي خانوادگي تان مي تواند حس غير ممكني باشد. چه خارج از منزل كار كنيد يا روزتان را داخل منزل بگذرانيد، هيچگاه راحت نيست كه حسي را ايجاد كنيد كه از صرف وقت كافي در منزل براي خانواده به دست مي آوريد. اين ستاره ها به ما نشان مي دهند كه اين عنوان اكثر اوقات غير ممكن به نظر مي رسد، ولی در اولويت قرار دادن خانواده امكان پذير است ولی شما بايد فداكاري داشته باشيد و از برخي چيزها گذشت كنيد. در حالي كه ممكن است مجبور به رها كردن شهرت باشيد (يا مجبور باشيد آن را كنار بگذاريد) تصميم آنها براي در اولويت قرار دادن خانواده، براي همه ما الهام بخش و قابل الگوگيري است.

واژه های کلیدی: زندگي | فرزند | خانواده | فرزندان | خانواده | اخبار فرهنگی و هنری

ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

ستاره هایی که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog