انتقادات امنیت همکاری انفجار اوکراین

انتقادات: امنیت همکاری انفجار اوکراین بین الملل شرق اوکراین اوکراین سازمان امنیت و همکاری اروپا

گت بلاگز اجتماعی احداث مجموعه ورزشی چند منظوره در محله صبا و بهداشت

رئیس کمیته نظارت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از احداث مجموعه ورزشی چند منظوره در دو محله صبا در منطقه 17 و بهداشت در منطقه 18 خبر داد.

احداث مجموعه ورزشی چند منظوره در محله صبا و بهداشت

به گزارش خبرگزاری گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛محسن پیرهادی در خصوص شرایط محله صبا واقع در منطقه 17 با اشاره به پرسشها محله اظهار کرد: ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم و آلاینده محیط زیست در ارتباط با کارخانه پلاستیک سازی شاهین در سطح محله، تجهیز و مناسب سازی فضاهای سبز محله به مبلمان و وسایل تفریحی، ورزشی و وسایل بازی کودکان، توسعه پارک گل محمدی با تملک املاک همجوار پارک مذکور واقع در خیابان پیغمبری و احداث میدان میوه و تره بار در سطح محله از مواردی است که در ست پیگیری است.

*بازگشایی و تعریض معابر و خیابان های موجود در سطح محله

عبارات مهم : ایران

پیرهادی تصریح کرد: در حوزه عمران، حمل و نقل و ترافیک نیز مواردی از جمله بازگشایی و تعریض معابر و خیابان های موجود در سطح محله، مكانيزه كردن پل هاي عابر پياده آيت ا… سعيدی حد فاصل چهارراه يافت آباد و نعمت آباد، احداث خط و ایستگاه مترو در سطح محله، سنگفرش و پیاده رو سازی در سطح محله به خاص خیابان شهید ولی عابدی و سجاد شمالی، ترمیم و لکه گیری روکش آسفالت معابر محله، راه اندازی تابلوی یکطرفه و ورود ممنوع در کوچه مصلح، راه اندازی سرعت کاه در محدوده خیابان های خدایار حسنی، مصلح و سجاد شمالی در دست بررسی است.
وی با اشاره به زیاد کردن سرانه های ورزشی در یک دهه گذشته اظهار کرد: احداث مجموعه های ورزشی چند منظوره(زمین پینت بال، اسکواش، اسکیت و …) ، احداث مجموعه های فرهنگی، آموزشی و تفریحی و احداث کتابخانه در سطح محله در دستور کار قرار دارد.
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: در حوزه معماری و شهرسازی نیز مواردی در دست بررسی است که از آن جمله می توان به ساماندهی و تعیین وظیفه املاک(گاراژ) تحت تملک شهرداری واقع در حاشیه بزرگراه آیت اله سعیدی اشاره کرد.
*محله بهداشت- منطقه 18

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه در خصوص محله بهداشت واقع در منطقه 18 گفت: در حوزه سلامت مواردی از جمله شستشو و لایروبی انهار محله به خاص انهار سرپوشیده خیابان شهید رجایی و خیابان شهید سلیمانی، اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ با همکاری اداره سلامت منطقه، امحاء حیوانات موذی اعم از موش، ساماندهی زمین خاکی واقع در خیابان بنایی روبروی هنرستان شهید باهنر به علت ایجاد آلودگی محیطی جهت همسایگان در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: ساماندهی و بهسازی جدول بندی حریم درختان واقع در مسیر پیاده رو ها، سنگ فرش کردن معابر بوستان های بهاران و صنوبر، تأمین روشنایی بوستان های محله، هرس کردن و قطع درختان خشک شده، ساماندهی مشاغل مزاحم و عاملین سد معبر به خاص معبر پیاده رو خیابان شهید رجایی و نمایشگاه های اتومبیل به جهت پارک طولی و نامناسب خودروها در معابر سواره رو ، باربری های مبلمان به منظور ایجاد مزاحمت جهت خودروهای سواری، وانت بارهای میوه فروش در دست پیگیری است.
*تجهیز بوستان بهاران به وسایل بازی کودکان

پیرهادی گفت: تجهیز بوستان بهاران به وسایل بازی کودکان، میز تنیس، میز شطرنج، تجهیز و نوسازی ساختمان کنونی سرای محله و توسعه فضا جهت انجام فعالیتهای علمی، فرهنگی، نظارت مستمر به منظور پاکسازی سطوح معابر محله از پسماندهای مصالح ساختمان های بناهای در حال احداث و انتقال سه تیر برق مزاحم و خطر آفرین واقع در معبر سواره رو خیابان شهید بنایی برابر مجتمع مسکونی نگین ولیعصر(عج) و بوستان نیلوفر سایر مواردی است که در حوزه خدمات شهری قابل بررسی است.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه به موارد در دست بررسی در حوزه عمران محله بهداشت اشاره کرد و گفت: راه اندازی سرعت کاه در تقاطع خیابان سپیده شمالی و خیابان بنایی و نیز بلوار معلم مسیر شرق به غرب قبل از خیابان کرمانی ،ساماندهی و تعیین وظیفه اوضاع احداث پارکینگ طبقاتی انتهای خیابان حیدری شمالی و بهسازی و نوسازی ایستگاه های اتوبوس موجود در سطح محله از جمله موارد محسوب می شوند.
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: همچنین در حوزه فرهنگی و اجتماعی مواردی از سوی اهالی پیشنهاد شده است که عبارتند احداث مجموعه ورزشی چند منظوره و بهره مندی از امکانات استخر ساختمان آتش نشانی شماره 38 و برگزاری دوره های خاص ترک اعتیاد و بازتوانی مصرف کنندگان و خانواده های آنان در منزل های بهداشت محله.
وی اضافه کرد: اتمام عملیات تکمیل نمای خارجی مسجد آل محمد (ص)، اتخاذ تدابیر مورد نیاز جهت رعایت اصول معماری ایرانی – اسلامی در نمای ساختمان های در حال احداث نیز در حوزه معماری در دست پیگیری است.
پیرهادی در آخر گفت: عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در جهت بررسی و پیگیری به پرسشها محلات شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از ابتدای دوره چهارم شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و در طی سه سال و نیم مسئولیت خود، به پرسشها و مطالبات 227 محله شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران پیگیری کرده و علاوه بر دیدار با شهروندان محلات و یا دریافت پرسشها و خواسته ها از طریق شورایاران و فعالان مناطق، کمبودها را به دستگاه و شرکت های ذیربط در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع داده و پیگیر حل پرسشها شده است است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | ایرانی | خیابان | شورای شهر | شورای اسلامی | اخبار شورای شهر | پیرهادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog